Аспарагус - догляд (полив, добриво, пересадка, розмноження). Види Аспарагуса, фото.
Якщо ви маєте питання, або хочете залишити побажання - можете скористатися
Формою зворотнього зв'язку
або сторінкою Задати питання
© 2005-2013 Комплексні мінеральні підкормки для рослин
QR код

1. Візьміть мобільний телефон з камерою,

2. Запустіть програму для сканування коду,

3. Наведіть об'єктив камери на код,

4. Отримайте посиланя на сайт!

Будь соціальним!
Пошук по сайту

Аспарагус. Догляд в домашніх умовах (полив, добриво, пересадка, розмноження). Фото різних видів.

Оксана Музичук / Миколаїв

Аспарагус фото Аспарагус відносять до рослин, догляд за якими простий і доступний початківцю - квітникарю. Саме тому ця кімнатна рослина є такою популярною. Крім того, вона відмінно прикрашає будь-який інтер’єр від звичайних квартир до офісів і торгових павільйонів. Рослина також широко відома, як кімнатна спаржа через приналежність до цього сімейства.

Довжина стебел Аспарагуса в кімнатних умовах може досягати півметра. Саме стебла становлять особливу декоративну цінність і надають рослині той самий «пухнастий» вигляд, який так приваблює квітникарів. При обрізанні стебел їх ріст зупиняється. Нові стебла ростуть вже з кореневища.

Види Аспарагуса.

Рослина налічує безліч видів і сортів. Особливу популярність має Аспарагус Серповидний, який може виростати більш ніж на 10 м. У домашніх умовах ріст рослини регулюють обрізанням, створюючи невисокі чагарники пишної форми. Слід пам’ятати, що низька обрізка може повністю зупинити зростання рослини. Тому видалення пагонів повинно носити виключно санітарний характер.

Аспарагус Мейера фотографія  Аспарагус Серповидний фото

Серед компактних видів добре зарекомендували себе Аспарагус Мейера і Аспарагус Шпренгера. Деякі різновиди рослини використовують як ампельні культури.

Аспарагуст Перистий фотографія  Аспарагус Пишноквітковий фото

Аспарагус Перистий і Пишноквітковий знайшов широке поширення у флористиці - зрізані гілки застосовуються для декорування букетів.

Догляд за Аспарагусом.

Освітлення. Рослина віддає перевагу світлим місцям і добре себе почуває в напівтіні. Підходить для вирощування на східних і західних вікнах. Аспарагус Шпренгера фото

Температура. Аспарагус негативно ставиться до спеки, незважаючи на своє південне походження. Ідеальна температура +20°С. Допустимі коливання в межах від +10 до +25°С.

Полив. Рослині необхідні рясний полив і висока вологість повітря, однак заболочування субстрату є неприпустимим. У зимовий період полив скорочується. Догляд за Аспарагусом також включає періодичні «купання» (особливо в літній час), які можна замінити рясним обприскуванням. При проведенні процедури слід закрити земляну поверхню захисною плівкою, щоб не допустити вимивання грунту.

Добриво. У весняно-літній період рослину підживляють універсальними органічними та мінеральними підживками або препаратами для декоративно-листяних рослин, які вносять з періодичністю 1 раз на два тижні. Добриво для Аспарагуса

Пересадка. Пересадку проводять щорічно ранньою весною. Для рослини беруть місткі горщики і рихлу грунтову суміш з нейтральною або слабокислою реакцією. Для запобігання заболочування на дні вазона обов’язково потрібен дренаж.

Розмноження. Розмножують Аспарагус діленням куща або насіннєвим способом. Перед посівом дрібне насіння замочують на добу в теплій воді. Сходи з’являються протягом 14-20 днів. Аспарагус з насіння

Діленням куща отримують великі, готові до активної вегетації рослини, здатні наростити зелену масу в короткі терміни. Саме тому даний метод розмноження частіше використовується квітникарями-аматорами.

Складнощі у догляді.

Незважаючи на той факт, що рослина вважається невибагливою, у догляді за нею можливі певні складнощі. Іноді важко зрозуміти причину захворювання рослини, оскільки Аспарагус поводиться однаково в самих різних ситуаціях. Наприклад, може почати скидати листя як від нестачі світла, так і від сухості повітря.

Жовтизна листя свідчить про занадто високу температуру утримання, надлишок сонячного світла або недостатнє зволоження.

Серед інших проблем зустрічається ураження войлочніком, трипсом і павутинним кліщем.

Бажано не допускати захворювання рослини, оскільки Аспарагус погано переносить обробку захисними препаратами, а реабілітаційний період може затягнутися на тривалий час.


Перейти до покупки

У нас найнижчі ціни, адже ми самі виробляємо!

Швидке замовлення прайс-листа
Надіслати повідомлення:

Введіть ваш email

Введіть ваш телефон
Введіть своє місто