Бугенвіллія. Догляд (полив, добриво, проблеми вирощування і цвітіння) в домашніх умовах. Фотографії Бугенвіллій.
Якщо ви маєте питання, або хочете залишити побажання - можете скористатися
Формою зворотнього зв'язку
або сторінкою Задати питання
© 2005-2013 Комплексні мінеральні підкормки для рослин
QR код

1. Візьміть мобільний телефон з камерою,

2. Запустіть програму для сканування коду,

3. Наведіть об'єктив камери на код,

4. Отримайте посиланя на сайт!

Будь соціальним!
Пошук по сайту

Бугенвіллія. Догляд за рослиною в домашніх умовах. Фото цвітіння.

 Бугенвіллія фотоБугенвіллія - яскрава квітка, якою ми звикли захоплюватися на курортах Греції, Єгипту, Іспанії та Туреччини. Виявляється, догляд за нею не такий складний, і вона прекрасно зростає в наших умовах - влітку можна помістити її на вулицю або балкон, а в зимовий період - занести на підвіконня.

Для початку - історія однієї з наших читачок про особистий досвід вирощування Бугенвіллій, а нижче розберемо детальніше особливості догляду за цією красунею.


Досвід вирощування Бугенвіллій в домашніх умовах.

"Два роки тому в Туреччині я була зачарована небаченими досі мною розкішними яскравими квітами під назвою Бугенвіллія. Я не встояла від спокуси, відщипнула кілька гілочок, привезла додому.

Для вкорінення живці вирішила розподілити на чотири частини: один поставила у воду; другий - в слабкий розчин "Укорінювача"; третій приживався в піску; четвертий - в субстраті під ковпаком. Коріння пустили всі, крім того, що ріс в піску, через місяць довжина корінців вже досягала півтора сантиметрів. Воду в склянці змінювала раз на тиждень.

Квіти на відпочинку

Пророслі живці висадила в невеликі горщики, склад посадкової суміші - універсальний. Підживляла добривом «Гілея для декоративно-квітучих»: на 1 л води - 7 мл підживки (1 ковпачок), раз на тиждень.

Бугенвіллія, догляд за якою, як ви зрозуміли, був мінімальним, зацвіла буквально через тиждень після посадки в горщики! І відразу ж стала викидати нові гілки. Щоб надати кущу потрібну форму, доводилося часто робити підрізування, інакше пагони, надані самі собі, виростають дуже довгими і з малою кількістю гілочок.

Все літо рослини жили у дворі під сонцем. Лише у найспекотніші дні я переставляла горщики в тінь. Поливала два рази на день. Одного разу забула вчасно полити - прив’яло листя і квіти, але після того, як волога надійшла, Бугенвіллія цвіла, як і раніше. Пересадила рослини в горщики більшого діаметра через місяць. За цей час вони встигли вирости більше, ніж удвічі. Коли температура стала менше 20, занесла їх до хати.

Період спокою був у грудні: рослини скинули листя і квіти, і в такому стані були приблизно місяць. Прокинулися так само швидко, як і поснули. Листя з’явилося за тиждень, і відразу за ним розпустилися бутони.

Зараз мої улюблениці прикрашають південне підвіконня, радують домашніх і гостей шапкою яскраво-рожевих квітів."

Звичайно, ми не рекомендуємо привозити з відпочинку живці - це не коректно по відношенню до тих, хто садив рослини, та й можете на кордоні потрапити під штрафні санкції. Більше того - вони не дуже добре приживаються в домашніх умовах. Набагато краще замовити саджанці або живці по Інтернету, купити на виставках або в спеціалізованих магазинах. Розглянемо більш докладно правила догляду за Бугенвіллією. Живці

Бугенвіллія догляд.

Догляд після придбання саджанців. Найчастіше Бугенвіллія пересилається покупцеві кур’єрськими службами, оскільки в наших магазинах зустрічається рідко. Виглядає саджанець, як гілочка з кількома листочками, посаджена в стаканчик або технічну тару.

Перевезення чи пересилання - стрес для рослини, тому з радикальними діями по відношенню до нього потрібно почекати. Поставте саджанець не на яскраве світло, але і не в тінь. Полив залежить від стану, в якому приїхала Бугенвіллія - якщо земля волога - не поливати, суха - полити, але не до вологості "болота".

Пересадку можна робити через тиждень - два. Вазон повинен бути не набагато більшим за початкову тару. Метод пересадки - перевалка, оскільки корінці молода Бугенвіллія має крихкі. Грунт краще використовувати покупний. Не удобрювати близько двох-трьох тижнів. 

Цвітіння Бугенвіллій. Насправді декоративними є не самі квіти, а їх приквітки. Вони бувають різних кольорів (жовтого, червоного, розового, білого з відтінками), і колір може дещо змінюватися в залежності від умов утримання, віку кущика і терміну цвітіння. Різною є і форма приквітків, є приголомшливі махрові види. Різні кольори

Зацвітає Бугенвіллія через один - шість місяців після висадки саджанця і цвіте багато тижнів. Якщо є можливість вирощування влітку на вулиці - буде радувати Вас весь сезон, чим яскравіші умови утримання, тим більше  бутонів і насиченіший колір.

Щоб цвітіння було пишним і довготривалим, обов’язково потрібно обрізати пагони з відцвілими бутонами.

Полив і добриво. Поливати можна активно, тільки за умови, що на дні вазона хороша дренажна система, і є отвори для зливу зайвої води. Як уже згадувалося - обов’язково в період росту і цвітіння підживлювати комплексним добривом для декоративно-квітучих або петуній. У підживці обов’язково повинно міститися залізо в хелатній формі, інакше листя може жовтіти. 

Добриво для квітучих

Період спокою. Восени і взимку Бугенвіллія в домашніх умовах може втрачати листя. Особливо, якщо до настання холодної пори року приєднується різка зміна температурного і світлового режиму (перенесення з вулиці в домашні умови) або протяги. Найчастіше в цей час настає період спокою, після якого рослина знову відновиться. Ще одна важлива порада - не ставте Бугенвіллію біля опалювальних приладів.

Проблем у догляді за Бугенвіллією практично немає - вона не схильна до появи хвороб і шкідників, витримує як низькі, так і високі температури, а також сонячне проміння. Тож, якщо хочете почувати себе завжди, як на відпочинку - вирощуйте цю яскраву рослину на своєму підвіконні!


Перейти до покупки

У нас найнижчі ціни, адже ми самі виробляємо!

Швидке замовлення прайс-листа
Надіслати повідомлення:

Введіть ваш email

Введіть ваш телефон
Введіть своє місто