Драцена запашна Массаджена. Догляд: полив, освітлення, підживлення, пересадка, цвітіння.
Якщо ви маєте питання, або хочете залишити побажання - можете скористатися
Формою зворотнього зв'язку
або сторінкою Задати питання
© 2005-2013 Комплексні мінеральні підкормки для рослин
QR код

1. Візьміть мобільний телефон з камерою,

2. Запустіть програму для сканування коду,

3. Наведіть об'єктив камери на код,

4. Отримайте посиланя на сайт!

Будь соціальним!
Пошук по сайту

Драцена Запашна. Догляд. Незвичайне цвітіння.

Наталія Рубан / Київ

Драцена запашнаДрацена Запашна - одна з яскравих представників сімейства Агавових. Завдяки стародавній легенді в країнах Південної Америки Драцену називають «деревом щастя». Вважається, що саме Драцена - дерево з позитивною енергетикою. Даний вид має довгі широкі темно-салатові листя завдовжки від 30 см зі світлими прожилками вздовж усього листа. Найбільш популярний вид - Массаджена.

Драцена Запашна навіть самостійно буде прикрасою будь-якого інтер’єру будинку.

Драцена Запашна (Массаджена). Догляд. 

  • Як і багато представників з сімейства Драцен, Массаджена не терпить перезволоження грунту. Рослину потрібно поливати рідко, але рясно. Якщо поливати Драцену частіше, ніж це потрібно, то гниття кореневої системи неминуче. Надалі гниль піде по стовбуру. Спочатку це відіб’ється на листках рослини - з’являться плями, потім листя почнуть відмирати і обсипатися. В поливі потрібно знайти так звану золоту середину, не дозволяти грунту повністю просихати, але і не допускати перезволоження. Правильно поливати Драцену Запашну один-два рази на місяць в зимовий період і трохи частіше (раз на півтора тижні) в теплу пору року, але поливати так, щоб весь ком рівномірно просочився водою, і зайва волога виходила з дренажних отворів, потім воду, що залишилася злити з блюдця. Воду для поливу потрібно використовувати м’яку, відстояну, і тільки кімнатної температури. 
  • Оскільки Драцена Запашна досить громіздка, її краще пересаджувати у важкий керамічний горщик, стінки всередині горщика не повинні бути глазуровані. Вазон можна вибрати низький, але стійкий. Пересаджувати рослину не частіше одного разу на 3 роки, бажано навесні, в спеціально призначений грунт для Драцен або в інший важкий грунт. 
  • Драцена любить досить яскраве освітлення, але її потрібно обов’язково притіняти від прямих сонячних променів, інакше листя рослини отримають опіки і зовнішній вигляд втратить свою декоративність та привабливість. Якщо їй буде не вистачати освітлення, Ви це помітите за станом листя: з темно-салатового кольору вони перетворяться на темно-зелені без прожилок і втратять свою «родзинку». В такому випадку Драцену потрібно переставити ближче до вікна або забезпечити додатковим штучним освітленням. 
  • Ці рослини погано переносять сухе повітря. Перша ознака нестачі вологого повітря - це сухі кінчики листя. Виправити ситуацію можна за допомогою зволожувача повітря або обприскування рослини теплою м’якою водою з пульверизатора вранці і ввечері. Ні в якому разі не робити цього вдень, тому що навіть дрібні крапельки води можуть спрацювати як «ефект лінзи» і листя отримають опіки. Драцена Запашна дуже добре реагує на теплий душ. Періодично в теплу пору року їй можна влаштовувати душ, попередньо прикривши пакетом земельну грудку. Після душу Ваша рослина виглядатиме набагато свіжіше. 
  • Більшість драцен надають перевагу прохолодній зимівлі t +15°С (не нижче +12°С) нічний показник і у весняно-літній період оптимальна денна температура +25°С, але витримують високі температури до +30°С. 
  • Підживлювати рослину рекомендується цілий рік, влітку - раз в 2 тижні комплексними добривами, взимку - раз на місяць.

Цвітіння драцени запашної

Хоч в енциклопедії і мається інформація, що в домашніх умовах ця рослина цвіте вкрай рідко, я змусила цвісти вище описаний вид Драцени. Аромат Драцени інтенсивний, запашний і досить приємний.




Перейти до покупки

У нас найнижчі ціни, адже ми самі виробляємо!

Швидке замовлення прайс-листа
Надіслати повідомлення:

Введіть ваш email

Введіть ваш телефон
Введіть своє місто