Юкка - догляд (полив, добриво, температура) в домашніх умовах. Пересадка Юкки.
Якщо ви маєте питання, або хочете залишити побажання - можете скористатися
Формою зворотнього зв'язку
або сторінкою Задати питання
© 2005-2013 Комплексні мінеральні підкормки для рослин
QR код

1. Візьміть мобільний телефон з камерою,

2. Запустіть програму для сканування коду,

3. Наведіть об'єктив камери на код,

4. Отримайте посиланя на сайт!

Будь соціальним!
Пошук по сайту

Юкка. Догляд в домашніх умовах: температура, полив, добриво, пересадка.

Ольга Петь / Суми

Юкка фотоІснує чимало кімнатних рослин, серед них не можна виділити найкращу. Кожна є привабливою або навіть корисною. Більшість прикрашає інтер’єр, деякі очищають повітря, інші приємно пахнуть або допомагають при хворобах. Сьогодні ми поговоримо про Юкку.

Незважаючи на те, що багато хто вважає Юкку пальмою, вона такою не є, а відноситься до сімейства Агавових. На Півдні Європи ці рослини вирощують в зимову пору року на відкритому повітрі. Сама по собі Юкка може вирости до 20 метрів, але кімнатні види зазвичай в висоту не більше 2 метрів.

Рослина має довге з гострим кінцем листя і жорсткий стрижень. У природному середовищі Юкка випускає довгий квітконос з безліччю білих квіток, але в домашніх умовах дуже рідко цвіте.  Цвітіння


Юкка догляд.

Доглядати за Юккою нескладно, ось основні правила:

Освітлення. Юкка світлолюбна - це одна з небагатьох рослин, яку можна піддавати дії сонячних променів. Влітку можна винести її на балкон, лоджію або в сад, попередньо поступово привчаючи до сонця.

Температура. Бажано при догляді за Юккою не допускати температур вище +30°С. Але й сильно низькі температури (менше +10°С) взимку неприпустимі, в цей період потрібно уникати також близькості опалювальних приладів.

Полив. Поливати рослину необхідно, коли верхній шар грунту злегка підсох, великою кількістю води, не допускаючи застою її у вазоні. Надмірний полив - одна з найбільш частих причин загибелі рослини. Обов’язковим є дренажний шар на дні горщика - це дозволить уникнути переливу і його наслідків. Взимку, якщо в кімнаті прохолодно, полив потрібно зменшити.

Час від часу бажано протирати листя Юкки чистою водою - наявність пилу перешкоджає проходженню сонячних променів і, відповідно, процесу зростання. Додаткової вологості, обприскуваннь Юкка не потребує - це ще одна її перевага при вирощуванні в домашніх умовах. Доктор Фолі

Добриво. З квітня по жовтень Юкка вимагає підживлення. Підійдуть препарати для декоративно-лістяних рослин, концентрацію потрібно робити в півтора рази нижчою, ніж вказано на етикетці. Періодично можна робити листову підживку як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони листя.

Пересадка. Пересаджують Юкку один раз на два-три роки в міру необхідності. Вазон бажано обирати не сильно великий, але важкий для збереження стійкості, особливо для великих екземплярів. З тією ж метою в якості дренажу - не керамзит або деревне вугілля, а, наприклад, бита цегла.

Склад грунту - поживний і пухкий, підійде покупна землесуміш.


Перейти до покупки

У нас найнижчі ціни, адже ми самі виробляємо!

Швидке замовлення прайс-листа
Надіслати повідомлення:

Введіть ваш email

Введіть ваш телефон
Введіть своє місто