Олеандр - догляд, фото
Якщо ви маєте питання, або хочете залишити побажання - можете скористатися
Формою зворотнього зв'язку
або сторінкою Задати питання
© 2005-2013 Комплексні мінеральні підкормки для рослин
QR код

1. Візьміть мобільний телефон з камерою,

2. Запустіть програму для сканування коду,

3. Наведіть об'єктив камери на код,

4. Отримайте посиланя на сайт!

Будь соціальним!
Пошук по сайту

Олеандр

Катерина Косенко / Київ

Олеандр (Nerium oleander) - вічнозелений чагарник, походить з країн Середземномор’я.

Олеандр. Догляд, розмноження, пересадка.Олеандр

У нас вирощується в приміщеннях, як діжкова рослина, або на Півдні України - у відкритому грунті, добре захищеному від зовнішнього холодного впливу взимку. Олеандр має темно-зелені шкірясті листя, вузькі та продовгуваті, схожі за формою на листя верби. Квіти прості та махрові, різних забарвлень - білого, жовтого, рожевого, червоного, дуже ефектні. Аромат квітів, у деяких чутливих людей, може викликати головний біль. Має дуже довгий термін цвітіння.

Рослина невибаглива, вирощувати його відносно легко. Вирішивши придбати собі Олеандр, врахуйте, що в кімнаті він виростає до 2 м та потребує багато місця, крім того, йому необхідна достатня кількість сонця і світла. Олеандр буде краще рости та цвісти, якщо йому забезпечити прохолодну зимівлю - до +15°С, а влітку - помірну температуру. У дуже теплій кімнаті взимку ріст продовжиться, пагони будуть сильно витягуватися.

• З травня по вересень Олеандр активно росте. У цей час його треба рясно поливати і регулярно підживлювати (дуже важливо використовувати грунт і підживлення з підвищеною кислотністю, оскільки це ацидофільна рослина, наприклад - добриво для азалій "Гілея"). Якщо є можливість, краще на літо винести його на веранду або до саду, обравши саме сонячне місце. У спекотну погоду в піддоні завжди повинна бути вода.
• До настання холодів Олеандр треба занести в кімнату або (якщо Вам пощастило жити в Криму - добре утеплити його коріння), так як ця субтропічна рослина боїться заморозків. Добре для вирощування Олеандра підходить оранжерея.

За сухого повітря в приміщенні, де вирощується Олеандр, догляд за ним може бути ускладнений появою шкідників (у тому числі щитівки, борошнистого червця або павутинного кліща).

Олеандр добре переносить обрізання. Після обрізки (раз на два - три роки) цвітіння буде більш рясним, а кущик виглядатими акуратним і компактним. Для забезпечення декоративності можна також періодично прищипувати - обрізати верхівкову бруньку.

Розмножується ця рослина дуже легко. Зелені живці швидко дають коріння в посудині з водою. Через два роки це будуть вже квітучі кущики.

Пересадка рекомендується у молодих рослин - щорічно, у старших - один раз на два-три роки. При пересадці можна злегка обрізати частину коренів великих рослин.

Це важливо!

Необхідно пам’ятати, що Олеандр смертельно отруйний - всі його частини, в тому числі квіти. Якщо в будинку є маленькі діти, краще Олеандр не заводити і тим більше, цього не можна робити в дитячих та оздоровчих закладах!

Перейти до покупки

У нас найнижчі ціни, адже ми самі виробляємо!

Швидке замовлення прайс-листа
Надіслати повідомлення:

Введіть ваш email

Введіть ваш телефон
Введіть своє місто