Добриво для троянд - відгуки і поради від професіонала
Якщо ви маєте питання, або хочете залишити побажання - можете скористатися
Формою зворотнього зв'язку
або сторінкою Задати питання
© 2005-2013 Комплексні мінеральні підкормки для рослин
QR код

1. Візьміть мобільний телефон з камерою,

2. Запустіть програму для сканування коду,

3. Наведіть об'єктив камери на код,

4. Отримайте посиланя на сайт!

Будь соціальним!
Пошук по сайту

Добриво для троянд. Відгуки від професіонала. Рекомендації

Олена Тур / Хорол

Троянди Олени ТурОлена Тур - власниця розплідника троянд з Хоролу, яка до того ж веде відому і дуже популярну групу в Фейсбуці Rosetur. Людина, яка закохана в троянди, і це неможливо не помітити, світлини її рослин неймовірні! Звісно, її часто запитують про добрива для троянд. Відгуки, які вона надає, для нас дуже приємні, бо вона користується підживками "Зелений Гай Яскравий квітник" і "Зелений Гая Золота осінь" вже багато років. Крім того, вона надає багато порад стосовно підживлення:

Добриво для троянд. Відгуки і поради від професіонала.

Добрива для троянд відгуки

Сьогодні ми поговоримо про добрива. Мене часто запитують, яке добриво я використовую. Хто знає мене вже давно, той знає, що я вже багато років використовую наше українське добриво для троянд "Зелений Гай" фірми Гілея. Час від часу я експериментую, частину рослин удобряю новеньким добривом, переконуюся, що наше по якості не поступається. Я знаю, що дехто вже почав закупатися добривами на весну, тому знову дам маленьку пораду, яку даю кожного року.

Не потрібно окремо купувати макро і мікроелементи для коиеневого живлення. Не потрібно їх давати окремо в різний час.
Не придумуйте колесо тоді, як найкращі лабораторії світу вже все придумали, випробували і подбали про ваші рослини.
Ви купуєте лише 1 упаковку КОМПЛЕКСНОГО ДОБРИВА ДЛЯ ТРОЯНД З МАКРО І МІКРОЕЛЕМЕНТАМИ для кореневого живлення. Все, більше нічого вам не потрібно.

А можливо, що навіть шкідливо і задорого купувати всі ті елементи і намагатися самому створити ті ж самі добрива на території свого саду. При неудачі ви можете нашкодити своїм рослинам.
Також ви можете придбати препарати для листового живлення.

Шпаргалка по підживленню.

(Це моя власна схема, дотримуватися її не обов’язково, існує багато інших гарних варіантів)

Внесення добрив в грунт:

1. Ранньовесняне внесення мінерального комплексного добрива в грунт з макро і мікроелементами для троянд. Я вношу грануловані довгограючі добрива, адже не маю ні часу, ні сил, ні бажання розводити і проливати добривами кілька сотень кущів.
Хочу іще раз акцентувати на наявність мікроелементів, останнім часом з’являється все більше і більше так званих добрив для троянд, які голосно називають себе спеціалізованими добривами, але в складові мають лише Азот ( N ), Фосфор ( P ), Калій ( K ), тобто, по складу це звичайна нітроамофоска, але ціна зовсім інша.
В складові повинні бути іще такі елементи -
( S ) - сірка, ( MgO)- магній, ( B ) - бор, ( Fe ) - залізо, (Mn)- марганець, ( Zn ) - цинк, ( Cu ) - мідь, ( Mo ) - молібден, ( Co ) - кобальт.
Коли ми використовуємо ці добрива, наші троянди більше не потребують в додаткових внесеннях мікро - макроелементів. Тільки в тих випадках , коли ми бачимо явну нестачу одного із елементів, або маємо якісь особливості грунту . Наприклад, деякі грунти мають потребу в додатковому внесенні каліцієвої селітри, чи заліза ( зазвичай, господарі знають ці особливості і включають їх в свою схему )

2. Коли пагони пішли в ріс т і мають 5-7 см, я вношу броділку ( болтушку ), в моєму випадку це зброжений кролячий горошок, кропива, кульбабка. Розвожу 1л броділки на 10л води. Підливаю під виткі 5л, під чг 3 л, під міні 1л.
Якщо ви використовуєте курячий помет для броділки, то він розводиться 0.5л броділки на 10л води. Це важливо!

3. Після завершення першої хвилі квітування повторюємо маніпуляції з броділкою.
Від себе хочу сказати, що в наш час є дуже багато промислових аналогів моїм броділкам, ті ж самі гумати і тд.

4. В кінці серпня, на початку вересня вносимо фосфорно - калієві добрива без азоту. Троянди

Позакореневе підживлення:

Для позакореневого підживлення ми повинні обирати спеціальні добрива. На пакуночках є позначки і тд.
Воно не є замінником кореневого живлення, а лише коригує його!

Позаконево троянди підживлюють раз на 3-4 тижні.
1. Весною, при відростанні молодого приросту вноситься 20:20:20 . Я це підживлення пропускаю, бо у мене по схемі іде болтушка із високим вмістом азоту.
2. Під час закладання і видвигання бутонів підживлюємо добривом з великим вмістом фосфора.
3. Перед окрашуванням бутонів вносимо добриво з більшим вмістом калію.
4. Після завершення першої хвилі квітування ми можемо внести знову 20:20 20 ( одноразово )
5. З середини літа прибираємо весь азот із позакореневого живлення. Я з цього часу використовую добриво " Містер Цвіт Антихлороз " Гілея. Це добриво містить лише мікроелементи.

Добриво для троянд (броділка)

На пів відра свіжого навозу доливаємо пів відра води, перемішуємо і ставимо десь далеченько ( бо аромат буде дивовижний) бродити на 10-14 днів, іноді обережно перемішуємо намагаючись не дуже часто дихати біля цієї чудесної бурди. Замість навозу можна використовувати трави : кропива , кульбаба , трава.

Через 10-14 днів гарно поливаємо троянди водою . Наступного дня витягуємо наше удобрення. На відро (10л) чистої води розводимо 1л нашої броділки, за одним виключенням , якщо використовували курячий помет, то розводимо пів літри (0.5) бовтанки на 10 л води. ЦЕ ВАЖЛИВО, куряча бовтанка 0.5 л, на 10 л води. По бажанню можна добавити пів дози купованого мінерального добрива. Все добре перемішати і пролити троянди : плетисті -5л під кущ, ч/г троянди- 3 л під кущ, мініатюрні -1л під кущ. Після чого трішки полити чистою водою.

пс. перед тим як проливати троянду удобренням, потрібно зробити канавку навкруги троянди і уже туди внести удобрення. Так ми не забруднемо пагони і основання куща і там не будуть розвиватись патогенні грибки, а також добриво гарно вбереться у землю .
Після того як все вбере земля, пролити водою, канавку зарити.
Цим добривом троянди підгодовують весною на початку вегетації ( коли бруньки ідуть в рост) і після першої хвилі, після обрізки відцвіту ( червень). В другій половині літа та восени це добриво категорично забороняється через високий вміст азоту.


Тож користуйтесь порадами пані Олени, купуйте на її сайті   https://rosetur.com.ua/  саджанці троянд (будьте певні в їх якості!), і Ваш садок буде неймовірним!

Дякуємо Олені за поради і відгуки стосовно добрива для троянд "Зелений Гай"!



Перейти до покупки

У нас найнижчі ціни, адже ми самі виробляємо!

Швидке замовлення прайс-листа
Надіслати повідомлення:

Введіть ваш email

Введіть ваш телефон
Введіть своє місто